Užfiksuokite savo rezervaciją 24 valandoms
Rezervuoti: (8-5) 2325853

Kodėl Judėk.lt?

  • Mes siūlome daugelio Lietuvos operatorių keliones.
  • Jums nereiks derinti laiko, kad nueitumėte į kelionių agentūrą. Visą reikalingą informaciją rasite internete arba paskambinę mums.
  • Bet kuriuo metu galite naršyti, susirasti ir rezervuoti savo kelionę.
  • Jei vakare kalbantis su šeima iškilo klausimų apie būsimą kelionę, iš karto galite pasitikrinti, o ne laukti kitos dienos, kad nueitumėte į kelionių agentūrą.
  • Įsigysite kelionę neišėję iš namų.
  • Galite užsiprenumeruoti "paskutinės minutės" pasiūlymus ir sutaupyti kartais netgi iki 70% kainos nuo pateiktos kataloguose.

 

Tai kelionių agentūra Jūsų namuose, darbe ir visur, kur yra internetas.

 


Ar duomenys užsiregistravūs yra saugūs?

Visi Jūsų pateikti asmeniniai duomenys bus naudojami tik sudarant sutartis ar išsiunčiant svarbią informaciją apie keliones ar Judek.lt veiklą.. Jie nebus perduodami tretiems asmenims.

Ar mes turime daugiau pasiūlymų nei kiti?

Mūsų duomenų bazėje yra tūkstančiai viešbučių pasiūlyų. Mes Jums siūlome nemažiau nei kiti, tačiau daug patogiau, greičiau ir aiškiau. Kad susirastumėte jums tinkamą viešbutį, nereikia vartyti katalogų. Pasinaudokite mūsų paieškos sistema, kuri suras viešbutį pagal reikalingus kriterijus: kainą, žvaigždučių skaičių, maitinimo tipą, kurortą, keliautojų atsiliepimus ar kitus svarbius kriterijus.

 

Ar užsakyti JUDEK.lt puslapyje yra pigiau?

Mes be varginančių derybų suteikiame internetu 3% nuolaidą. Be to, skaičiuokite pinigus ir laiką, kurį sutaupote nevažinėdami į kelionių agentūrą.  Specialių akcijų metu, apie kurias mes informuojame, sutaupytie Judek.lt pagalba galite dar daugiau.


Kaip reikia apmokėti?

Apmokėti kelionę reikia internetu, pavedimu banke arba grynais JUDEK.lt  atstovybėse. Vieną arba kitą apmokėjimo variantą Jums reikės pasirinkti vykdant kelionės rezervaciją. Atlikus rezervaciją, su jumis susisieks mūsų konsultantas,  kad patikslintų apmokėjimo sumą ir būdą.


Kokią kelionės suma ar jos dalį apmokėti?

Kelionės kaina priklauso nuo kelionės pobūdžio, krypties, trukmės ir daug kitų dalykų. Be to, priklauso, ar buvo užsakytas draudimas, dokumentų pristatymas.

Kainą už kelionę jūs visada matysite Judek.lt sistemoje. Kai pasirinksite kelionę, trukmę, keliautojų skaičių - sistema jums paskaičiuos kainą. Vykdant rezervaciją jums paskaičiuos nuolaidą, leis pasirinkti draudimą ir pateiks galutinę sumą.


Jei nerandate informacijos

Jeigu kažko neradote skambinkite mums 8-645-44449. Taip pat galite rašyti info@judek.lt .

 

Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti