Užfiksuokite savo rezervaciją 24 valandoms
Rezervuoti: (8-5) 2325853

 

JUDEK.lt įsidiegė e-verslo sistemą

 

Kelionių paslaugas teikianti UAB „Travelonline Baltics“ sėkmingai baigė įgyvendinti projektą „UAB „Travelonline Baltics“ verslo valdymo sistemos kūrimas ir diegimas“, kurio metu buvo optimizuoti įmonėje vykdomi procesai. Sukurta e-verslo sistema apima sritis nuo klientų duomenų bazės, lojalumo programų iki paslaugų modulio sukūrimo.


UAB „Travelonline Baltics“ internetu www.judek.lt siūlomą paslaugų asortimentą sudaro įvairaus pobūdžio kelionės į bet kurią pasaulio šalį. Nuo 2007 metų veikianti įmonė pasižymėjo pigiomis, greitomis ir kokybiškomis paslaugomis. Įdiegus e-verslo sprendinį, JUDEK.lt klientai galės naudotis dar greitesnėmis bei kokybiškesnėmis paslaugomis nei iki šiol. Planuojama, kad per trejus metus po projekto įgyvendinimo įmonės pardavimo pajamos padidės daugiau nei dvigubai lyginant su 2011 metais.


2011 metais pradėtam įgyvendinti projektui „UAB „Travelonline Baltics“ verslo valdymo sistemos kūrimas ir diegimas“ buvo gautas 42189 tūkstančių litų finansavimas bendrai iš Lietuvos Respublikos ir Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „E-verslas LT“, apie 60 tūkstančių litų investavo pati įmonė. Projektas sėkmingai baigtas įgyvendinti 2012 metų birželio mėnesį.

 

Daugiau informacijos:
Direktorius Arūnas Navickas
Tel.: 8 64544449
Faksas: 8 5 2496284
El. paštas: arunas@judek.lt


Esminiai JUDEK.lt kelionių rezervacijos bruožai:

- greičiau;
- pigiau;
- patogiau;
- paprasčiau;
- 24 valandas per parą.
 

Judek.lt - tai kelionių užsakymo internetu tinklalapis, kurio pagalba kada tik panorėję galite užsakyti norimas keliones į bet kurią pasaulio šalį.

Savo veiklą pradėjome 2007 metų kovo mėnesį. Nuo įsikūrimo greitai įgijome klientų pasitikėjimą užtikrindami greitas, kokybiškas ir pigesnes paslaugas. Mus pasirinko tūkstančiai Lietuvos keliautojų iš visos Lietuvos. Kaip manote - kodėl?

Rinkitės ir Jūs, nes garantuojame tik greitą ir atitinkantį Jūsų poreikius aptarnavimą.

 

Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti